Neděle, 4 června, 2023
aktuálně

Stále čistá podlaha i s domácími mazlíčky

Mít doma psa nebo kočku je přání mnoha dětí a my jako rodiče, co bychom pro děti neudělali. Po dlouhém přemlouvání a zvažování všech pro a proti, kupujeme pelíšek, misku na granule a na vodu. Že domácí mazlíček ztrácí na jaro srst jsme tušili, ale tolik? Chlupy jsou všude na podlaze, lepí se nám na ponožky a my jsme nuceni vysávat a vytírat dvakrát tak častěji, než tomu bylo před naším novým domácím přírůstkem. Dětem bylo vyhověno, teď jste na řadě vy! Ušetřete si spoustu práce a pořiďte si robotický čistič podlah, který dokáže zastat veškerou péči o podlahu, a navíc ušetří spoustu času.

Robotický čistič podlah je praktický pomocník do domácnosti, který dokáže vysávat podlahu bez vaší přítomnosti. Dokonce ani pro jeho spuštění nemusíte být doma, stačí si nainstalovat aplikaci a spustit jej na dálku. Jakmile přijdete domů, najdete vysátou podlahu a robotický čistič bude zpět na dobíjecí stanici, připraven na další štaci.

Robotický čistič podlah s funkcí vytírání

Další štací tohoto pomocníka bude vytřít podlahu. K tomu mu budete muset trochu dopomoci, není to ale nijak složitá práce. Stačí vyměnit nádobku na prach za nádobku na vodu. Do té bude samozřejmě nutné nalít vodu a čistič podlah pro roboty. Poté se opět spustí a odvede další kus práce.

Jak vybrat čistič podlah

Máte negativní zkušenost s prostředky, které zanechávaly nelibou umělou vůni, na podlaze byly vidět po umytí šmouhy a zaschlou špínu jste museli pracně drhnout? Pořiďte si kvalitní čistič podlah pro roboty a tyto starosti se stanou minulostí.  Floor cleaner překvapí svou jemnou a příjemnou vůní, při správném dávkování zanechá podlahu krásně lesklou a beze šmouh. Navíc je vhodný pro všechny druhy podlah. Samozřejmě je vhodný pro robotický vysavač s mopem, navíc je vysoce koncentrovaný a šetrný k životnímu prostředí.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články