Neděle, 4 června, 2023
aktuálně

Objevte skvělé řešení pro vaše odrosty v podobě nových Palette Root Retouch

Palette uvádí na trh zcela nový produkt Palette Root Retouch, díky kterému se instantně zbavíte nežádoucích odrostů. Jedná se o jednoduché a rychlé řešení, jež zakryje odrosty, ale zároveň vlasy nijak nezatíží. Kompaktní pudr docílí dokonale obarvených odrostů již během několika sekund. Odrostlé vlasy díky němu perfektně splynou se zbytkem vlasů, a tak vám zaručí přirozeně vypadající vzhled. Funguje jako spolehlivý pomocník mimo jiné i na cesty, tudíž se šikovně vejde do jakékoliv kabelky, a proto ho můžete mít po ruce kdykoliv a kdekoliv.

Receptura produktu obsahuje vysoce koncentrované pigmenty, které se postarají o intenzivní, ale přirozený barevný výsledek. Nicméně se nemusíte bát, vaše vlasy nijak nezatíží, ani nezamastí a vydrží až do dalšího umytí šamponem. Funguje na stejné bázi jako pudr na obličej, a to i díky aplikátoru ve formě houbičky, která produkt umožní nanést rovnoměrně a zcela bez obtíží přesně tam, kde potřebujete. Je odolný i vůči potu a počasí, tudíž se skvěle hodí na letní dovolenou, kde nemáte k dispozici svého kadeřníka.

V nabídce je ve třech barvách: tmavě plavý pro ženy, které se chtějí cítit jako legendární Marylin Monroe, hnědý pro zachování krásné hnědé barvy a černý pro ty, co chtějí svou barvu přeměnit „back to black“.

Zakryjte odrosty kdykoliv a kdekoliv s Palette Root Retouch, které jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu 139,90 Kč.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články