Neděle, 4 června, 2023
aktuálně

Skvělá péče pro všechny členy rodiny

Rodinný život je často plný chaosu. Především rána jsou pro organizaci náročná. Maminka se maluje, tatínek se potřebuje na poslední chvíli oholit, děti si čistí zuby a češou své vlásky. A najednou všichni potřebují využít právě tu jednu místnost – koupelnu. Podobné to bývá večer, i když už méně hektické.

Zpříjemněte si vaše společné rodinné momenty v koupelně s produkty značky Schauma, které přichází na trh v novém designu a ve větším balení. Díky vylepšeným vlastnostem, bohaté krémové pěně a vzrušující vůni, bude každému členu rodiny dopřán zasloužený relax. Maminka si může vybrat ten správný šampon a kondicionér přesně pro potřeby svých vlasů. Z několika produktů pro celé tělo si vybere i tatínek. A nezapomínáme ani na děti, pro které Schauma připravila speciální kolekci s extraktem ze šťavnatých malin. Díky produktu Kids Detangling Spray se děti zbaví zauzlení svých jemných vlásků a celá rodina tak bude bez zbytečných konfliktů a slz.

Nová éra produktů od značky Schauma dopřeje péči každému členovi vaší rodiny a vytvoří tak krásné vzpomínky na společný čas strávený v koupelně.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články