Neděle, 4 června, 2023
aktuálně

Pravidlo 5: 1: Zaručí vám šťastný vztah bez hádek

Když neustále nevíte najít ve vztahu harmonii a vytoužený balance, zkuste pravidlo 5: 1. O tom, že funguje perfektně, se přesvědčilo množství párů.

Když neustále nevíte najít ve vztahu harmonii a vytoužený balance, zkuste pravidlo 5: 1
Když neustále nevíte najít ve vztahu harmonii a vytoužený balance, zkuste pravidlo 5: 1
ZDROJ PROFIMEDIA
Ověřená metoda, která posune vztah do jiného levelu
Pokud jste si mysleli, že recept na šťastný vztah neexistuje, není to pravda. Pouze pokud jste ve svazku s někým delší dobu, třeba se právě o pouto mezi vámi starat o něco intenzivněji. Páry, které jsou spolu roky, nedají dopustit na jedno pravidlo, které jim pomáhá i těžší životní situace, hádky či neshody zvládat s přehledem. Podívejte se spolu s námi, o co jde a jak na to.

Přečtěte si: Postelová revoluce: Tři tipy jak vrátit do postele vášeň a užívat si stejně jako na začátku vztahu

Když se nad tím zamyslíte, co je podle vás ve vztahu zcela základní pilíř, který ho drží pohromadě ve všech ohledech? Pokud jste řekli komunikace, jste na správné cestě. Právě na ní pravidlo 5: 1 stojí.

Předtím, jak chcete své polovičce říct jakoukoliv výtku, měli byste nejprve vyslovit 5 věcí, které si na ní vážíte a považujete je za hezké. Toto je ověřená metoda, které se drží i párové terapeuti, snažící se pomoci dvojicím před rozchodem či rozvodem. Pokud to totiž vyslovíte nahlas, najednou si uvědomíte, co všechno na svém partnerovi obdivujete, čímž vás těší a co pro vás znamená.

Zdá se to jako úplná drobnost, ale právě tento element, dokáže změnit celkové vnímání vašeho vztahu od základů a posunout ho do jiného levelu. Když si to totiž osvojíte, postupem času přijdete na to, že se budete hádat mnohem méně a nakonec dokážete problémy řešit s chladnou hlavou.

Vzpomínky na dobré věci z minulosti, pochvaly, dělají naše vztahy totiž šťastnějšími a navíc mají vliv i na kvalitnější intimní život. Dobré je také si občas zahrát hru: Vzpomínáš když …? Opět vás to vrátí ve vzpomínkách a připomenete si krásné věci, které jste spolu prožili.

Nepřehlédněte: Odhalte, jaký kvalitní je vztah s vaší polovičkou: Stačí odpovědět na tuto otázku a zjistíte, na čem jste

Takto upevníte pouto mezi sebou pomalými kroky a postupně, ale budete mít i po letech na čem dále stavět a budovat. Tak co, zkusíte to při najbližšje hádce?

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články