Neděle, 4 června, 2023
aktuálně

Nikdo nechce být sám. Bohužel často ale problémy se vzhledem brání seznámení

Asi každý by mohl vyprávět, co všechno dělal, než se vydal na první schůzku s partnerem. Ovšem když stáří se vepíše do tváře, tak už mnohdy není čím se chlubit, spíš se raději vzdáme schůzky, protože máme pocit, že vlastně jsme jen odstrašující případ. Všechno může být úplně jinak.

Poradíme, jak získat zpět sebedůvěru

Láska kvete v každém věku a tak i těm, kterým odrostly děti, a zůstali samotní, ještě neodzvonilo. Pokud ovšem jste to nevzdali vy, protože nějaký váš estetický problém vám vůbec brání vyjít z takové uzavřené ulity a vůbec nějaké problémy také řešit. Kdo ovšem udělá této krok, poté se mu změní celý život a dokonce to nic nebrání i cestě k novému seznámení. Teď už jen nezbývá, než prozradit, kde vlastně dělají tyto zázraky. Vydáme se do Prahy a nahlédneme za dveře estetické kliniky. Pracují tady bezmála 20 let na kráse a využívají nejmodernější techniku a přístroje. Vše je v pověřených rukou lékařů.

Vaše přání se promění v realitu

Nejčastějším problémem je stárnoucí pleť, kterou je zapotřebí nutně vyburcovat k činnosti. A věřte tomu, že to jde. Povadlé kontury nebo hluboké vrásky se nemusí řešit chirurgickým zákrokem, ale na pomoc mohou přispěchat liftingové nitě. Jsou to jakési zvedací nitě, které se mimochodem na trhu objevují již přes 20 let. Známé jsou dokonce po celém světě, tudíž odborníci je velmi rádi používají. Niťový lifting má přirozeně úspěch a proto je tolik žádaný.

Cílem tohoto způsobu vypínání pokožky je to, že nitě v podstatě nabudí tvorbu vlastního kolagenu a ten vytvoří přirozenou podporu vaziva a okolních tkání. Nejčastěji se používá ke zpevnění krku, kontur obličeje a obočí. Někdy tato metoda pomůže i při zpevnění ústních koutků. Samozřejmě je třeba podpořit i rty a k jejich zvětšení pomůže něco jiného. V tomto případě bude výplň rtu tvořit kyselina hyaluronová.

Bohužel niťový lifting nepomůže ani v případě problémů s očními víčky. Ale zase ani v tomto případě nemusíte zůstat bezradní. Oční specialisté se soustředí na operaci očních víček. Jedná se opět o velmi zajímavou a rychlou metodu, při které rozhodně dojde k mladšímu vzhledu. Poté není problém se cítit i dobře a začít třeba i nový život.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články