Neděle, 4 června, 2023
aktuálně

Muži narození v těchto znameních nejčastěji hledají společnost jiných žen: Malé sebevědomí, nebo je to jejich úděl?

Někteří muži mají o něco větší tendence, končit v náručí cizích žen. Čím to však je? Je za tím jejich ego, nebo si to způsobujeme my ženy samy?

Muži narození v těchto znameních, nejčastěji vyhledávají společnost cizích žen
Muži narození v těchto znameních, nejčastěji vyhledávají společnost cizích žen
ZDROJ PROFIMEDIA
Přestože si zakládají na emocionální blízkosti, ve vztazích jsou velmi nestály
Jejich život je jako jízda na horské dráze. Milují dobrodružství, adrenalin, vzrušení a neustále ho vyhledávají v každém jednom směru. Jsou velmi aktivní, takže nudit se s nimi nebudete. Nemají problém sbalit se v jeden večer, koupit letenky a odejít jen tak někam do neznáma přes půl zeměkoule. Zkrátka si život absolutně užívají se vším a berou ho jako jednen velký mejdan. Mluvíme o Střelci, Beranu a Lvu.

Přečtěte si: Postelová revoluce: Tři tipy jak vrátit do postele vášeň a užívat si stejně jako na začátku vztahu

Opravdu velmi rádi a hodně cestují, poznávají nová místa, lidi, kultury. To je něco, co jim dobíjí baterky a posouvá je dál. Potřebují svou dávku svobody a pokud jste s nimi ve vztahu, ani náznakem se jim ji neodvážte brát. Dosáhnete jediné. Že od vás zdupkajú.

Co se však týká vztahů, jsou však velmi nestály a na to je třeba se připravit. Potřebují neustále zpestření a to i přesto, že si zakládají na emocionální blízkosti.

Nikdy by vás nepodvedli s neznámou ženou. Vždy je to někdo, koho už znali, kolegyně, souseda, kámoška z dětství. Taková „akce“ jak to oni sami mnohdy volají, je pro ně afrodiziakem od samotného počátku a jak nevěru to vlastně ani nevnímají. Podle nich je to jen okořenění života, bez partnerky po boku níž normálně stojí. Určitě chyba není ve vás.

Nepřehlédněte: V manželství mě začalo zajímat, odkud má Alex tolik peněz: Setkání s touto osobou rozluštili záhadu

Celé je to zakořeněné v jejich povaze a egu, které si potřebují neustále zvyšovat. Jsou rádi obdivováni, milují pozornsoť a takovýmto způsobem, mají tyto elementy neustále uspokojeny. Pokud toužíte po stabilitě, opoře a rodinném životě, třeba se jim raději vyhnout. Neboť, to že budete v takovém vztahu trpět je velmi pravděpodobné.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články